SPORTSTEAM.CZ

O POHÁR MĚSTA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

1. ZÁVODY POŘÁDANÉ SPORTS TEAM CZ

 

V sobotu 23. 4. 2016 uspořádala plavecká organizace Sports Team CZ 1. oficiální závody, tedy takové, které splňují požadavky Českého svazu plaveckých sportů. Generálním partnerem byla marketingová společnost Endeavour s.r.o. . Celé závody probíhaly pod záštitou místostarostky Mgr. Jany Drejslové. Nemůžeme opomenout také benefiční akci ,,Plaveme pro babybox“, která proběhla v rámci těchto závodů a prizemoney v hodnotě 37000,- pro vítězné kluby.

 

O již zmiňované prizemoney se přijelo porvat hned 10 plaveckých klubů z ČR. Mezi ty nejúspěšnější patřily USK Praha, Plavecký klub Hradec Králové a Zéva Hradec Králové.

 

K vidění byla také speciální štafeta týmů, složená z dětí a trenérů. Zde ze plavalo o 30 plaveckých desek. První místo patřilo opět PK Hradec Králové.

 

V rámci benefiční akce ,, Plaveme pro babybox“  bylo možné v rychnovském bazénu vidět v akci současné i bývalé reprezentační hvězdy v čele se Simonou Baumrtovou a Janem Mickou. Vedle nich na blocích startovali také Martina Moravčíková, Jiří Jedlička a Dominik Bartoš. Celkem se podařilo vyplavat úctyhodných 100.000,- na babybox do rychnovské nemocnice.

 

Velké poděkování patří také všem organizátorům a rozhodčím.

 

Příští rok se tu uvidíme znovu!

 

Za Sports Team CZ,

Jakub Procházka

Sportovní ředitel

Naším oficiálním eshopem je plavecká speciálka Sportex.cz

kontaktní informace

Sports Team CZ, Milheimova 827, Pardubice 530 02

info@sportsteam.cz www.sportsteam.cz

+420 730 807 690

Facebook a Instagram

Copyright © 2015 SPORTSTEAM.CZ. All Rights Reserved.

MjA4YT