Domů Kdo jsme

Kdo jsme

Velká sportovní organizace s přátelským přístupem k našim členům. Sports Team CZ v současnosti působí v 6 městech a celkem na 8 bazénech po celé České republice. Celkem čítá více než 60 trenérů.

Sports Team CZ je seskupení 7 zapsaných spolků, které má jednotné vedení v Dřítči. Společnými silami se pak snažíme vytvářet co možná nejlepší podmínky pro naše plavce ve všech bazénech, kde působíme.

Jak to děláme a proč

V naší organizacenám nejde o to mít úspěšných 5 dětí, ale mít stovky a tisíce plavců, kterým se dostane dobrých podmínek, kvalitní výuky, naučí se správně plavat, ale hlavně je bude bavit sportovat.

Ten, kdo by měl tohle všechno dětem předat, je právě trenér. Proto jsme začali pracovat na něčem, co bude pro naši organizaci unikátní a posune nás to opět o krok dál – na kompletně nové plavecké metodice, která bude šitá našim bazénům na míru jako nové sako.

Naše plavecká metodika nevychází ze starých a přežitých postupů, metod nebo cvičení. Obsahuje nejnovější a nejmodernější prvky, které čerpáme z našich dlouholetých zkušeností a praxe v plaveckém světě

Naším cílem není pouze mechanicky děti učit, ale rozvíjet plavce komplexně, a proto na trénink metodika nenahlíží pouze z hlediska plavání, ale také z psychologického, sociálního, motorického, a hlavně zdravotního hlediska. Stěžejním prvek výuky bude emoční vazba ke sportu, u nás k plavání. Pokud sport vyvolává kladné emoce, rád se k němu vždy každý vrací.

Inovativní organizace

Plně si uvědomujeme modernost dnešní doby, proto u nás nenarazíte na papírové přihlášky nebo potvrzení pro pojišťovnu v papírové podobě. Vše řešíme online, neustále se snažíme zlepšovat a usnadňovat proces registrací.

Do budoucna chystáme další novinky v oblasti technologií, díky kterým se k Vám, našim členům a rodičům dostaneme zase o krok blíž.

Online jsme tu i pro naše trenéry, se kterými vzhledem k velikosti není možné být v osobním kontaktu dennodenně. V současné době jsme jim zpřístupnili intranet, kde mají k dispozici plaveckou metodiku nejen v textové podobě, ale také v podobě výukových videí a online seminářů. Díky tomu mají možnost sebevzdělávání kdykoliv a kdekoliv. 

RÁDI BYSTE SE PŘIPOJILI DO NAŠICH ŘAD?

Sports Team CZ

¨

Kontakt