SPORTSTEAM.CZ

Jarní soustředění ve Skutči jsme si užili!

O víkendu 7. - 9. dubna 2017 probíhalo jarní víkendové soustředění ve Skutči.

Jarní soustředění Skuteč 2017

7. - 9. 4. 2017

I přes nepříznivé počasí, které nás v pátek 7. dubna přivítalo, jsem soustředění zahájili s úsměvem a plní energie. Čekalo nás celkem 8 hodin suché přípravy 6 hodin v bazénu.

Ve Skutči se sešlo celkem 40 dětí, které přijely z našich 7 plaveckých měst. O děti se po celý víkend staralo 5 trenérů – Adam Křehký, Jana Jonášová, Jana Koubská, Jakub Růžička a Veronika Pekařová, vypomoci nám v průběhu soustředění přišli i Nika Palečková Jakersonová a Jakub Pekař, zapojil se i náš pan ředitel Pavel Brůj, který v jednom z bloků suché přípravy zúročil své zkušenosti z basketbalové kariéry a ukázal dětem kouzlo tohoto sportu. 

V rámci suché přípravy jsme si vyzkoušeli i seznamovací hry, cvičení na reakční rychlost, základy atletické průpravy, gymnastiky, zahráli jsme si fotbal, basketbal, nebo oblíbenou hru Veverky.

Plavecké tréninky probíhaly ve vysokém nasazení, zopakovali jsme se všechny plavecké způsoby, natrénovali startovní skoky, zaplavali si na čas a ve štafetovém závodě si děti změřily síly s trenéry.

Soustředění jsme si užili naplno a už se těšíme na další! 

Jak to o víkend probíhalo se můžete podívat v naší fotogalerii: http://www.sportsteam.cz/fotogalerie/13/ a zde: http://youtu.be/kNoRHeHWMrQ .

Sports Team CZ

kontaktní informace

Sports Team CZ, Milheimova 827, Pardubice 530 02

info@sportsteam.cz www.sportsteam.cz

+420 730 807 690

Facebook a Instagram

@sportsteamcz

Copyright © 2015 SPORTSTEAM.CZ. All Rights Reserved.

ZjEyMjE