SPORTSTEAM.CZ

Letní tábor ve Skutči je za námi!

První prázdninový týden jsme strávili na letním táboře ve Skutči.

LETNÍ TÁBOR SKUTEČ

V týdnu od 2. do 7. července jsme byli na letním sportovním táboře ve Skutči. A jak to všechno probíhalo? 

Přijelo celkem 32 dětí ze 7 našich plaveckých měst, o které se po celý týden starala čtveřice trenérů – Adam Křehký, Jana Jonášová, Tereza Filipová a Veronika Pekařová.

Moc nás těší, kolik dětí již jelo na náš tábor po druhé, ne-li po třetí nebo po čtvrté a ještě víc nás těší, že s sebou berete své mladší sourozence. :-) 

V neděli, den příjezdu, se zdálo, že nám počasí moc přát nebude. Během dne se ale vyjasnilo a krásné počasí nám vydrželo téměř celý týden. Před velkým sluníčkem jsme se chodili schovat do stínů lesa a ve středu jsme zašli i na letní koupaliště. V pátek nás zaskočila prudká přeháňka, kterou doprovázely kroupy, ta ale odešla stejně rychle, jako přišla, a tak jsme mohli v programu vesele pokračovat dále.

Ve středu nám ke sportovní hale přijela skutečská zdravotnický záchranná služba, která dětem popsala a ukázala vybavení sanitky, den na to pak přijel pan záchranář na přednášku, kdy nám povyprávěl více o jeho práci a seznámil děti s první pomocí. V pátek nám pak program zpestřili Petr a Dan Polanský, úspěšní čeští triatlonisté a účastníci nejprestižnějších světových závodů se série Ironman.

V průběhu tábora si děti zahrály spoustu her, vyzkoušely lukostřelbu, zahrály divadlo, ve čtvrtek se předvedly ve skvěle připravených kostýmech a v celotáborové hře soupeřily mezi týmy – Zelené Vokurky, Modří Šmoulové a Žlutí Mimoni.

Tábor jsme zakončili vánoční nadílkou – nechyběly dárky, přípitek, ani cukroví.

Děkujeme za krásný týden, doufáme, že si ho děti užily a budeme se těšit na další společné akci!

Fotogalerii naleznete na našem Facebooku (prohlédnout si můžou i nezaregistrovaní uživatelé – stačí v tabulce s nabídkou vytvoření registrace kliknout na „Teď ne“ a fotogalerii si prohlédnout).

Sports Team CZ

kontaktní informace

Sports Team CZ, Milheimova 827, Pardubice 530 02

info@sportsteam.cz www.sportsteam.cz

+420 730 807 690

Facebook a Instagram

@sportsteamcz

Copyright © 2015 SPORTSTEAM.CZ. All Rights Reserved.

OGZlZ