SPORTSTEAM.CZ

O POHÁR MĚSTA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

1. ZÁVODY POŘÁDANÉ SPORTS TEAM CZ

 

V sobotu 23. 4. 2016 uspořádala plavecká organizace Sports Team CZ 1. oficiální závody, tedy takové, které splňují požadavky Českého svazu plaveckých sportů. Generálním partnerem byla marketingová společnost Endeavour s.r.o. . Celé závody probíhaly pod záštitou místostarostky Mgr. Jany Drejslové. Nemůžeme opomenout také benefiční akci ,,Plaveme pro babybox“, která proběhla v rámci těchto závodů a prizemoney v hodnotě 37000,- pro vítězné kluby.

 

O již zmiňované prizemoney se přijelo porvat hned 10 plaveckých klubů z ČR. Mezi ty nejúspěšnější patřily USK Praha, Plavecký klub Hradec Králové a Zéva Hradec Králové.

 

K vidění byla také speciální štafeta týmů, složená z dětí a trenérů. Zde ze plavalo o 30 plaveckých desek. První místo patřilo opět PK Hradec Králové.

 

V rámci benefiční akce ,, Plaveme pro babybox“  bylo možné v rychnovském bazénu vidět v akci současné i bývalé reprezentační hvězdy v čele se Simonou Baumrtovou a Janem Mickou. Vedle nich na blocích startovali také Martina Moravčíková, Jiří Jedlička a Dominik Bartoš. Celkem se podařilo vyplavat úctyhodných 100.000,- na babybox do rychnovské nemocnice.

 

Velké poděkování patří také všem organizátorům a rozhodčím.

 

Příští rok se tu uvidíme znovu!

 

Za Sports Team CZ,

Jakub Procházka

Sportovní ředitel

kontaktní informace

Sports Team CZ, Milheimova 827, Pardubice 530 02

info@sportsteam.cz www.sportsteam.cz

+420 730 807 690

Facebook a Instagram

@sportsteamcz

Copyright © 2015 SPORTSTEAM.CZ. All Rights Reserved.

ZjBjYWNl