SPORTSTEAM.CZ

Rekonstrukce střechy bazénu SŠ profesora Zdeňka Matějčka Ostrava - Poruba, opětovné otevření bazénu

Start tréninků v Ostravě - Porubě se posuvá na konec října

Vážení rodiče,

Na SŠ profesora Zdeňka Matějčka v Ostravě - Porubě přes prázdniny probíhala rekonstrukce střechy bazénu. Naše organizace byla o této skutečnosti informována 2.7.2018, kdy nám bylo sděleno, že z důvodu rekonstrukce bude bazén uzavřen předběžně do konce září 2018. Žádné další oficiální vyjádření jsme od školy prozatím nedostali. Situaci jsme začali prověřovat v minulém týdnu a bylo nám neoficiálně sděleno, že rekonstrukce se protáhne a pokud budou práce probíhat bez zastavení, bazén se opětovně otevře do konce října 2018. Pokud půjdou práce nadmíru dobře – bude nám přát počasí, je možné, že se bazén otevře již odhadem v polovině října (k předání díla by mělo dojít do konce září, poté se bude bazén připravovat na znovuotevření) . Ale berme radši pesimistickou variantu.

Věřte mi, že situace je pro nás velice nepříjemná i vzhledem k tomu, jak moc jste se za nás na konci minulého školního roku postavili, čehož si nesmírně vážíme. Sports Team – Ostrava řeší každým rokem nějaký problém, který není způsobený naší vinou. Pevně věřím, že toto je poslední situace, kterou jsme nuceni řešit.

Situaci budeme i nadále bedlivě sledovat a budeme Vás informovat o průběhu. Pevně věřím, že se nám podaří kurzy otevřít ještě před koncem října 2018. V této souvislosti bych rád uvedl, že vedeme jednání o uzavření dlouhodobé smlouvy o pronájmu právě na tomto bazéně, abychom mohli zajistit kontinuitu našich služeb bez narušování tak jako tomu bylo v minulých letech.

I přes tuto nepříjemnou situaci věřím, že nám i nadále zachováte přízeň a my Vám dokážeme, že jste si vybrali správnou organizaci, která vykouzlí úsměv na tvářích Vašich dětí a spokojenost v řadách Vás, rodičů.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte přízeň.

S úctou,

Pavel Brůj

Ředitel organizace Sports Team CZ

kontaktní informace

Sports Team CZ, Milheimova 827, Pardubice 530 02

info@sportsteam.cz www.sportsteam.cz

+420 730 807 690

Facebook a Instagram

@sportsteamcz

Copyright © 2015 SPORTSTEAM.CZ. All Rights Reserved.

MWZlZTY4MD