SPORTSTEAM.CZ

Sportsteam Ostrava přibližuje dětem kouzlo plavání

Hezký článek o Sports team - Ostrava v moravskoslezsky.denik.cz

Sportsteam Ostrava přibližuje dětem kouzlo plavání

Se začátkem školního roku se rozběhla také nabídka nejrůznějších kroužků a tréninků. Děti, které mají rády vodu a ještě teď vzpomínají na prázdniny na koupališti či v bazénu, by mohly zaujmout třeba plavecké kurzy, které organizuje Sportsteam Ostrava.

MARTIN BAĎURA, hlavní trenér Sportsteamu (na snímku vpravo) se svými svěřenci na závodech v Havířově.

                                                                         MARTIN BAĎURA, hlavní trenér Sportsteamu (na snímku vpravo) se svými svěřenci na závodech v Havířově.

Tento klub zahájil svou činnost v roce 2013 na bazénu Střední školy prof. Zdeňka Matějčka v Ostravě-Porubě, loni se pak rozšířil také na bazén Základní školy Gen. Píky v Ostravě-Fifejdách. Hlavním trenérem v ostravském Sportsteamu je Martin Baďura – bývalý český reprezentant a medailista z Mistrovství Evropy v plavání.

„Filozofie našeho plaveckého oddílu je přiblížit mladé generaci kouzlo plavání a naučit ji správně plavat. Rozdílnost našeho přístupu je v tom, že si u nás každé dítě najde to své. Neplavce naučíme plavat. Pomáháme ve zdokonalování plaveckých dovedností dětem, které již plavat umí. Plavání není jenom dril, proto k nám mohou chodit i děti, které nemají závodní ambice, ale jsou zkrátka rády jako ryby ve vodě,“ vysvětluje Martin Baďura.

 

Když podle svých dalších slov vidí, že má dítě talent a chuť závodit, může ho zařadit do sportovního plavání, kde má možnost si vyzkoušet plavecké závody a tvrdý trénink.

„Díky tomu se nám podařilo vytvořit v letošním roce družstvo 10-ti letých,“ dodává hlavní trenér Baďura s tím, že ho těší pozitivní reakce rodičů i jejich dětí, kterých je ve Sportsteamu Ostrava registrováno přes tři sta.

Více informací o klubu, rozpis tréninků a možnosti přihlášení dětí na plavání najdete na stránkách sportsteam.cz.

 

 

kontaktní informace

Sports Team CZ, Milheimova 827, Pardubice 530 02

info@sportsteam.cz www.sportsteam.cz

+420 730 807 690

Facebook a Instagram

@sportsteamcz

Copyright © 2015 SPORTSTEAM.CZ. All Rights Reserved.

MTRmY